MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597091
*
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 16:16:30
1
Vinnande bud
11/11 17:51:57
2
150 kr
11/11 20:23:19
1
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 16:16:30 | 1 | Vinnande bud |
11/11 17:51:57 | 2 | 150 kr |
11/11 20:23:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08 -
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47